Žiniasklaidos šventyklos apžvalga

Žiniasklaidos šventyklos apžvalga


Apsilankykite „MediaTemple.net“

Žiniasklaidos šventyklos apžvalga

Žiniasklaidos šventykla arba (mt), buvo įkurta 1998 m. Kalifornijoje ir tapo vienu iš populiariausių vardų žiniatinklio prieglobos ir debesų paslaugų srityse. Šiandien „Media Temple“ palaiko daugiau nei 1,5 mln. Svetainių visame pasaulyje ir tiesiogiai įdarbina daugiau nei 200 darbuotojų.

„Media Temple“ žmonės ilgą laiką laikė save rinkos lyderiais. 2006 m. Jie paleido vieną iš pirmųjų viešųjų debesų sistemų („The Grid“), o daugelis profesionalių tinklaraštininkų ir internetinių kūrėjų laiko juos neginčijamais žiniatinklio prieglobos pasaulio karaliais.

Media Temple (mt) savybės

Žiniasklaidos šventykla arba (mt) 16 metų teikia aukštos kokybės interneto prieglobos paslaugas.

Pralaidumas, kuris keičiamas (jau „Reddit ™“)

SSD saugykla (SSD įkelia jūsų svetaines iki 50% greičiau)

100 unikalių svetainių / alternatyvių domenų

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„Media Temple“ šiuo metu siūlo 4 pagrindinius hostingo sprendimų tipus. Atsižvelgiant į šias 4 prieglobos parinktis, galima rasti daugiau specifinių paketų, atsižvelgiant į konkrečius kliento poreikius. Keturios prieglobos kategorijos yra:

Bendras priegloba – 2006 m. „Media Temple“ išleido „The Grid“ – novatorišką debesų sistemą, kuri tapo vienu iš pamatų, ant kurio įmonė išaugo. Tinklelis yra sujungtų serverių, kurie nuolat dirba kartu, serija. Tokiu būdu klientai pasikliauja ne tik vienu bendruoju serveriu, bet ir serverių sistema, kuri bet kuriuo metu pritaiko jų tiekimą atsižvelgiant į jūsų poreikius. Su „Grid“ priglobtais paketais klientai gali naudotis 1 TB pralaidumo per mėnesį, 100 GB saugyklos ir visą parą veikiančia klientų ir technine pagalba.

„Premium WordPress“ priegloba – Standartinio „Grid“ prieglobos rūšių atnaujinimas, „WordPress“ prieglobos paslauga „Premium WordPress“, pradėta teikti 2014 m., Yra skirta vartotojams, ieškantiems konkretaus jų „WordPress“ svetainių prieglobos sprendimo. Klientai gali įdiegti „WordPress“ standartiniame bendrojo prieglobos tinkle, tačiau „WordPress Hostingas“ paketas sukurtas taip, kad viskas būtų lengviau naudojama. Produktas buvo pristatytas turint omenyje žiniatinklio kūrėjus ir dizainerius. Jis apima neribotą pralaidumą ir galimybę naudotis vienu paspaudimu.

VPS talpinimas – „Media Temple VPS“ prieglobos planams suteikiama 99,999 proc. Garantija, ir vartotojams siūlomi trys skirtingi paketų tipai. Savarankiškai valdomi VPS planai yra skirti tiems, kurie nori kurti savo svetainę nuo pat pradžių, ir jie suteikia pagrindinę prieigą prie serverio. Valdomi VPS planai suteikia vartotojams prieigą prie intuityvaus valdymo skydelio, su šaknine prieiga prieinama paprašius. Taip pat yra visiškai valdomas VPS planas – klientai visą sąranką ir valdymą palieka privalumams.

Specializuotas serveris – Panašiai kaip „VPS Hosting“ parinktys, „Dedicated Server“ parinktis galima tiems, kuriems reikia absoliučiai geriausių galių ir našumo. Šie paketai apima 10TB mėnesio pralaidumo, 1TB visos SSD atminties ir 128GB buferinės DDR3 atminties. Vėlgi, kaip ir VPS priegloba, klientai gali pasirinkti savarankiškai valdomų, valdomų arba visiškai valdomų dedikuotų serverių paketus. „Media Temple“ dedikuotų serverių klientai yra Dieselis ir Steve’as Maddenas.

Medijos šventyklos ypatybės

Uptime & Spektaklis

„Media Temple“ siūlo: 20/20 neveiklumo garantija savo DV produktuose. DV produktai apima bet kurį iš jo VPS prieglobos paketų ir tam skirtų serverių paketų. Tai reiškia, kad „Media Temple“ garantuoja 99,999% bet kurio iš šių paketų veikimą. Jei šios garantijos nesilaikoma, klientas gali grąžinti 20% savo mėnesinio prieglobos mokesčio už kiekvieną patirtą 20 prastovos minučių. Tai yra puiki garantija, rodanti pasitikėjimą jų atlikimu. Pranešimų apie problemas, susijusias su DV produktais, yra nedaug.

Tačiau pakuotėms, esančioms „The Grid“, tokios garantijos nėra. Tai apima standartinį bendrą prieglobą ir „Premium WordPress Hosting“ paketą. „Media Temple“ bendrojo prieglobos paketai nėra patys pigiausi – toli gražu ne, todėl šiek tiek apmaudu, kad jie nesiūlo jokių veikimo laiko ar našumo garantijų. Nepaisant to, dauguma bandymų statistikos rodo, kad Tinklelis vidutiniškai dirba maždaug 99,9%, ir tai tikrai yra viena iš spartesnių paslaugų.

Bendras priegloba visada kels problemų. „Media Temple“ tinklelio nustatymas skiriasi nuo kitų prieglobos įmonių. Kadangi visi serveriai veikia kartu, vieno serverio gedimas neturėtų sukelti jūsų svetainės žlugimo, nes kiti serveriai pasirenka silpnumą. Tačiau, kaip ir bet kurios bendrosios hostingo paslaugos, didžiulis paklausos padidėjimas visame tinkle gali sukelti problemų, nes paprasčiausiai nepakanka jėgos patenkinti bangą. Tai yra bet kurios bendrojo prieglobos paslaugos problema.

Naudojant „Media Temple“, banga turi būti plati tinkle, nes tinklelio struktūra bus tokia palengvinkite lokalų srauto padidėjimą nedarant įtakos kitiems vartotojams. Šiuo atžvilgiu „Media Temple“ išsiskyrė iš daugelio konkurentų.

Pagalba & Palaikymas

„Media Temple“ naudojasi jų klientų aptarnavimo įrašas kaip sunkus pardavimo taškas, ir nėra sunku suprasti, kodėl. Jie siūlo klientų aptarnavimą visą parą, naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais, palaikymo užklausomis, skambučiais ir tviteriais, taip pat turi platų „KnowledgeBase“ savipagalbos skyrių ir pokalbių forumus, kur vartotojai ir darbuotojai aptaria įvairias problemas..

2014 m., „Media Temple“ laimėjo keturis Stevie apdovanojimus. „Stevie“ apdovanojimai yra kasmetiniai tarptautiniai verslo apdovanojimai, kurie skiriami įmonėms, kurios pasiekia kompetenciją savo verslo srityje.

„Media Temple“ savo „CloudTech Premium“ palaikymo komandai atnešė „Auksinį Stevie“ apdovanojimą, taip pat buvo pripažinta trimis „Sidabrinės Stevie“ apdovanojimais Metų kontaktų centro (iki 100 vietų) kategorijose – Technologijų pramonė; Metų klientų aptarnavimo valdymo komanda – visos kitos pramonės šakos, o Metų klientų aptarnavimo skyrius – kompiuterinė įranga & Kompiuterinės paslaugos.

Laimėti Stevie apdovanojimai yra gana reti ir tai parodo, kaip tarptautinė bendruomenė aukštai vertina „Media Temple“ klientų aptarnavimo komandą..

Apie „Media Temple“

Ar žinojai, kad „Media Temple“ buvo įkurta 1998 metais ir buvo pripažinta kaip viena sparčiausiai augančių kompanijų Šiaurės Amerikoje ir viena geriausių darbo vietų Los Andžele. MT valdo 1,5 milijono svetainių 100 skirtingų šalių. (mt) „GoDaddy“ nusipirko 2013 m. spalio mėn. Nors kai kuriems tai sukėlė pradinį susirūpinimą, „Media Temple“ išsaugojo savo autonomiją. Jis vykdomas nepriklausomai nuo „GoDaddy“, o pirkimo sutartyje buvo numatyta, kad tai nesikeis. Šis susitarimas leido „Media Temple“ toliau plėsti savo augimą ir jis nerodo jokių sulėtėjimo požymių bet kuriuo metu.

Šaltinis: mediatemple.net/company/about-us

Žiniasklaidos šventykla „Twitter“

Žiniasklaidos šventyklos atsiliepimai

WP priegloba, kuri pristato, aš naudoju jų „Grid“ planą ir viskas yra rokenrolo !! („Leroy“ – 2015 m. Balandžio 28 d.)

Aš pasirašiau su jų „Grid“ (bendruoju) planu. Puikus klientų aptarnavimas, „Media Temple“ yra labai greita ir yra patikima žiniatinklio priegloba. (Ian P – 2015 m. Sausio 30 d.)

Vidutinis „MediaTemple.net“ įvertinimas yra

5 iš 5.
Remiantis 2 apžvalgomis.

Žiniasklaidos šventyklų planai & Kainodara

„Media Temple“ siūlo daugybę aukščiausios kokybės žiniatinklio prieglobos galimybių, pradedant nuo bendrojo prieglobos, „WordPress“ prieglobos iki VPS, „Dedicated“ ir „Cloud“ prieglobos.

(mt) bendras priegloba

 • Nuo 20 USD per mėnesį
 • Puikiai tinka tinklaraštininkams, verslui ir dizaineriams
 • Priimančios iki 100 svetainių
 • 5 GB pralaidumas
 • 1 TB mėnesio pralaidumas
 • 100 GB SSD duomenų bazės saugykla
 • 1000 el. Pašto paskyrų
 • 24/7/365 palaikymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

(mt) „WordPress“ priegloba

 • Nuo 29 USD per mėnesį
 • Puikiai tinka „WordPress“ dizaineriams & kūrėjai, tinklaraštininkai
 • Greitas & paprastas „WordPress“ priegloba
 • Automatinis „WordPress“ branduolys & saugos atnaujinimai
 • Neribotas pralaidumas
 • Vienu spustelėjimu sustojimo aplinka
 • Valdymo pultas „viskas viename“
 • Apima 3 „WordPress“ diegimus
 • 24/7/365 palaikymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„Media Temple“ apžvalgos suvestinė

Taigi, ar „Media Temple“ yra gerai?

GERA: pritaikyta „WordPress“. Geras darbo laikas ir atsakymo laikas. Bet kada klientų aptarnavimas. Saugu.

NEMOKAMAI: brangesnis nei tradicinis bendrasis priegloba.

„Media Temple“ yra vienas pirmųjų vardų iš daugelio žmonių lūpų, kai jo paprašoma rekomenduoti profesionalią žiniatinklio prieglobos įmonę, ir tai nėra maža dalis dėl „Media Temple“ įsipareigojimo atsiduoti profesionalios el. Prekybos bendruomenei. Jie tai padarė išskirtinis aptarnavimas, puikus atlikimas ir pasitikėjimo klientais stiprinimas.

Tai sakant, jie ne visiems. Klientams, norintiems susikurti paprastą tinklaraštį ar „WordPress“ svetainę, kuri negaus didelio srauto, paprasčiausiai nereikia „Media Temple“. Jų kainos atspindi kliento, kuriam jie yra skirti, tipą. Kažkas, norintis įkurti savo pirmąją svetainę ar pagrindinį tinklaraštį, kitur gali rasti pigesnio prieglobos. Šiems klientams priegloba naudojant „Media Temple“ būtų tarsi kulkosvaidžio kova į kumštį. Tai tiesiog nėra būtina.

Tačiau patyrę internetinio verslo žmonės, interneto dizaineriai ir verslo savininkai turėtų gerai apsižvalgyti „Media Temple“. Siūloma puikus serverio stabilumas ir palengvina mastelio prieglobą, atsižvelgiant į paklausą. Jos klientų aptarnavimas pažodžiui yra apdovanotas, o šiuo metu siūlo prieglobos sprendimus kai kuriems labiausiai atpažįstamiems greitkelių prekių ženklams. Jei patikimumas, puikus klientų aptarnavimas ir geriausi pramonės rodikliai yra dalykai, kurių reikia jūsų verslui, tada „Media Temple“ galėtų būti jums žiniatinklio priegloba.

Apžvalga Žiniasklaidos šventykla pateikė Hostingas Karalystė. Paskutinį kartą atnaujinta 2015 m. Lapkričio 4 d.

Pradinis ›Atsiliepimai› „Media Temple“ apžvalga

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map