8 найкращих практичних практик в галузі кібербезпеки

Дані стали важливим аспектом організації, і їх захист став дуже важливим завданням.


Невелика чи велика, на кожну організацію можуть вплинути порушення даних через недостатню обізнаність та відсутність можливостей інвестувати в захист своїх даних.

Багато власників бізнесу думають, що кіберзлочинці перейдуть на напад на їхню компанію, оскільки вони мають невелику кількість даних. Але за даними американського конгресу, Комітет малого бізнесу з’ясував, що 71 відсоток малих та середніх підприємств, у яких є менше 100 працівників, стикаються з кібер-атаками. Це означає, що є шанс, коли ви все одно можете націлитись на хакерів, навіть якщо у вас є малий бізнес, тому подумайте про свої захисні заходи.

Чи захищені ваші найбільш чутливі дані?

Якщо ні, то час захистити свої дані.

Чи є спосіб захистити конфіденційні дані моєї компанії?

Отже, ось стаття, в якій ми будемо обговорювати кращі практики захисту конфіденційних даних вашої компанії.

Використання брандмауера

Найголовніший фактор захисту в кібератаці – це брандмауер.

Рекомендується встановити брандмауер для створення бар’єру між зловмисником та вашими даними. Більше того, багато компаній вирішують встановити внутрішні міжмережеві екрани, крім зовнішніх брандмауерів, щоб забезпечити додатковий захист своїх даних. Нам потрібно встановити надійні брандмауери та політику трафіку, щоб обмежити втрату та крадіжку даних на рівні мережі.

Існує багато типів брандмауера, але в основному це або на основі апаратних засобів, або на основі програмного забезпечення. Брандмауер на основі апаратних засобів коштує дорожче, ніж на основі програмного забезпечення.

Завдяки спільноті з відкритим кодом, існує багато варіантів, як пояснено у статті нижче.

Найкращий брандмауер з відкритим кодом для захисту вашої мережі

Якщо ви готові інвестувати (ви все одно повинні бути), ви можете також розглянути можливість використання брандмауера на основі хмар. Перевага хмарного сервісу полягає в тому, що вам не доведеться турбуватися про встановлення, адміністрування та обслуговування. Ви платите за те, що використовуєте.

Ось кілька варіантів, які ви можете вивчити.

7 потужний керований брандмауер для захисту хмарної інфраструктури

Під час брандмауера мережевої інфраструктури виконайте найкращу практику, щоб заперечувати все та дозволяти лише те, що потрібно.

Управління ідентичністю та доступом (IAM)

Коли ми вирішуємо будь-які проблеми, пов’язані з безпекою в організації, ми в основному розробляємо захист і захист наших даних. Для цього нам потрібно мати всі необхідні інструменти та засоби управління, пов’язані з управлінням ідентифікацією та доступом. Інструменти та елементи управління, які включені в IAM, – це аналіз поведінки користувачів, управління мобільними пристроями, VPN & Брандмауер нового генератора тощо. Крім того, IAM дозволяє нам записувати та фіксувати інформацію про вхід користувачів, упорядковувати призначення, керувати базою даних про особу користувача та видаляти права доступу.

Системи IAM в основному використовуються для забезпечення надійності та гнучкості для створення різних груп з чітким привілейованим управлінням облікових записів для конкретних ролей, щоб функції роботи, засновані на правах доступу працівника, могли легко і рівномірно розподілятися. Навіть системи повинні також надавати процеси затвердження та запитів для зміни привілеїв, оскільки працівники, які мають однакове місце роботи та назву, можуть вимагати налаштування доступу. Більше того, наявність потужної інфраструктури IAM допомагає підприємствам встановлювати продуктивний, ефективний та безпечний доступ до технологічних ресурсів у різних системах, одночасно надаючи інформацію.

Управління патчем

Управління патчем відіграє вирішальну роль у кібербезпеці.

Патчі в основному використовуються для усунення вразливості та недоліків у безпеці. Хороша стратегія управління патчами була перерахована як одна з найбільш переконливих причин у контексті кібербезпеки. Патчі безпеки в основному призначені для усунення та виявлення недоліків у програмі / програмному забезпеченні.

Ефективна стратегія управління патчами забезпечує своєчасне застосування патчів, а також не має негативного впливу на операції. Швидке розгортання патчів сповіщає шкідливих суб’єктів про потенціал вразливості, а також використовує різні можливості для пошуку вразливих систем.

Інвентаризація програмного забезпечення

Інвентаризація програмного забезпечення забезпечує оцінку міри контролю над тим, що було встановлено власноруч. Більше того, у малих компаніях ми отримуємо практичне використання різних програм із відкритим кодом та програм. Тоді як придбаний слід комерційного програмного забезпечення залишає папір-фактуру за завантаження програмного забезпечення з відкритим кодом безпосередньо в Інтернеті без жодних слідів.

Ми також повинні перевірити програмне забезпечення з відкритим кодом на цілісність перед встановленням разом із записами завантажених дат та часу, оскільки програмне забезпечення з відкритим кодом постачається з різними хешами MD5 та різними підписами охорони конфіденційності GNU, щоб перевірити, чи завантаження виконано повністю чи ні.

Як найкраща практика, також перегляньте надійність програмного забезпечення з відкритим кодом. Наскільки це популярно, хто їх використовує, хто їх підтримує, чи є якась професійна чи громадська підтримка тощо.

Внутрішнє виявлення загрози

Це одна з найважливіших проблем безпеки даних або кібербезпеки, з якою стикаються багато агентств, у тому числі в урядовому секторі.

Загрози з боку інсайдера переважно трапляються у вашій мережі, як правило, люди, які працюють як підрядник або працівник вашої компанії. Моніторинг діяльності користувачів відіграє важливу роль, оскільки ми можемо перевірити дії користувача, а також виявити несанкціоновану поведінку користувача.

Визначити інсайдерські загрози є складним завданням, але це може призвести до масових втрат для організації, якщо вони не визнають загрози всередині.

Резервне копіювання даних

Резервне копіювання – одна з найкращих практик в галузі кібербезпеки.

Для кожної організації важливо мати повне резервне копіювання всіх необхідних даних від базового рівня до чутливої ​​інформації високого рівня. Ми повинні переконатися в резервному резервуванні даних, що знаходяться в захищеному сховищі, а також нам потрібно переконатися, що всі резервні копії зберігаються в окремому місці в разі стихійного лиха.

Нам також потрібно часто перевіряти, чи резервні копії функціонують правильно чи ні. Найголовніше, що для міграції з інсайдерських загроз нам потрібно розділити резервні обов’язки між кількома людьми.

Частота резервного копіювання залежить від ділового характеру. Деякий бізнес може вимагати резервного копіювання даних у режимі реального часу, а також щодня. Якщо ваш бізнес має справу з переважно плоскими файлами, ви можете розглянути можливість зберігання хмарних об’єктів для резервного копіювання.

8 Хмарне зберігання об’єктів для зберігання загальнодоступних & Приватні дані

Забезпечення політики щодо паролів

Реалізуйте чітку політику паролів у активному каталозі організації, LDAP або IAM. Не погоджуйтеся на щонайменше вісім символів та комбінацію літери, цифри та спеціальних символів. Примушуйте періодично змінювати пароль кожні 2 або 3 місяці.

Буде багато додатків, які мають свої облікові дані, і часто вони зберігаються в excel. Подумайте про реалізацію менеджера паролів.

10 Менеджер з відкритим кодом та менеджером комерційних паролів для команд

Менеджер паролів зберігає пароль у своїй базі даних, яка зашифрована, а доступ контролюється контролем доступу.

Використовуйте багатофакторну автентифікацію

Реалізація багатофакторних налаштувань аутентифікації в електронних продуктах та мережі проста, і це забезпечує додатковий рівень захисту ваших даних. Це також допомагає чітко розрізняти покращений контроль доступу та користувачів спільних облікових записів.

Висновок

Захист даних так само важливий, як і зростання вашого бізнесу. Не вдалося захистити організацію земель даних у величезних збитках. Забезпечення бізнес-даних є дуже важливим, оскільки вони потрапляють до рук сторонніх користувачів. Вище пояснені практики допоможуть вам захистити бізнес-дані.

МЕТИ:

  • Відкрите джерело

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map