12 Інтернет-сервіси для видалення зловмисних програм та очищення зламаного веб-сайту

Як видалити чорний список, зловмисне програмне забезпечення, шкідливий код та очистити заражений веб-сайт?


Є багато причин, щоб веб-сайт був зламаний або заражений зловмисним програмним забезпеченням, і деякі традиційні методи:

 • Задні двері
 • Дефаментація
 • Фішинг
 • SEO спам
 • Зловмисне програмне забезпечення
 • Неправильне налаштування
 • Уразливий код
 • Вразливий плагін / розширення
 • Груба сила

Останні дослідження SUCURI показують, що близько 56% веб-сайтів були заражені.

Чи вважаєте ви, що ваш веб-сайт зламаний? Чи відчуваєте ви якусь підозрілу активність на своєму сайті?

Не панікуйте.

Я знаю, що це неприємно, коли веб-сайт зламається, але не хвилюйтеся, ви не самотні, і наступний експерт допоможе вам відновити бізнес в Інтернеті.

СУКУРІ

СУКУРІ є однією з найпопулярніших служб безпеки веб-сайту, яка допомагає очистити зламаний веб-сайт, включаючи наступний.

 • Чорний список Google
 • Ін’єкції зловмисних програм
 • Дефаментація
 • SEO спам
 • Фішинг
 • Зловмисні переадресації
 • На задньому плані
 • Попередження Google

Не тільки одноразове чищення, але SUCURI захистить ваш веб-сайт та запобіжить майбутнім хакам.

SUCURI коштує вам $ 24,99 на місяць для ремонту зламаного веб-сайту та подальшого запобігання / захисту.

SiteGuard

WordPress, Joomla, Magento, Drupal, ExpressionEngine та всі інші основні майданчики захищені та відремонтовані.

SiteGuard пропонує екстрене очищення від сайтів, заражених шкідливим програмним забезпеченням або в чорний список від Google. Чудова річ, що вони пропонують гарантію повернення грошей.

І якщо ви шукаєте постійний захист, тоді ви можете підписатися на план захисту, який охоплює щоденне сканування, моніторинг репутації SEO, виявлення та видалення загроз тощо.

Wordfence

Wordfence допомагає швидко очистити та відновити веб-сайт WordPress або Joomla. Якщо ви не знаєте, у плагіні Wordfence для WordPress встановлено понад 1 мільйон активних.

У службі очищення ви отримуєте наступне слово від Wordfence.

 • Детальний звіт про розслідування та вилучення
 • Дійсний контрольний список для запобігання майбутнім атакам
 • Очистіть і відновіть веб-сайт, на який постраждали
 • Розслідуйте, як зловмисники потрапили на ваш веб-сайт
 • Ліцензія Wordfence Premium на один рік (вартістю $ 99)

Wordfence стягує з вас 179 доларів

Виправити мій сайт

Виправити мій сайт – пропонуємо спеціальний сервіс для веб-сайту WordPress для очищення зламаного веб-сайту та видалення зловмисного програмного забезпечення & чорний список.

Відновлювальні витрати починаються від 99 доларів, і вони надають гарантію повернення грошей, якщо її не встановлено. Це три кроки.

 1. Сканування – щоб знайти елементи ризику
 2. Очистити – зафіксуйте результати
 3. Оптимізувати – посилити безпеку

Ви отримуєте детальний звіт про побачене та очищене разом з необхідною реалізацією для захисту свого сайту.

СайтGuarding

Якщо ви шукаєте пріоритетне видалення зловмисного програмного забезпечення з WordPress або Joomla, тоді СайтGuarding допоможе прибирати протягом 1-3 годин.

Видалення зловмисного програмного забезпечення за допомогою SiteGuarding має декілька варіантів, тож ви можете вибрати те, що вам підходить.

Розглянуто наступне:

 • Перевірки основних файлів
 • Видалення заднього ходу
 • Профілактика SQL / XSS
 • Видалення з чорного списку (Google, McAfee, Norton)
 • Аналіз назад і журналу веб-сайту
 • Прискорення веб-сайту

СайтGuarding допоможе вам відновити веб-сайт від $ 52+

Недоліки

Використання WordPress?

Недоліки – це комплексне рішення для безпеки WordPress для виявлення, очищення та захисту від шкідливих програм.

Ви можете миттєво очистити шкідливий код зі свого сайту WordPress одним натисканням кнопки. Malcare здатний видаляти окремі до складних шкідливих програм.

Видалення зловмисного програмного забезпечення в Інтернеті

Видалення зловмисного програмного забезпечення в Інтернеті допомагає видалити все зловмисне програмне забезпечення, на задньому плані, попередження про чорний список Google та захист від майбутніх атак.

Вони стягують з вас близько 160 доларів, і якщо веб-сайт буде зламаний знову протягом чотирьох тижнів, вони знову очистяться безкоштовно. Ви також отримуєте безкоштовний моніторинг веб-сайтів протягом одного року та захист від атак SQLi / XSS / Brute Force.

Астра

Професійна послуга з прибирання веб-сайтів, що надається справжніми людьми. Експерти з безпеки Astra обіцяють видалити з вашого веб-сайту всі типи зловмисного програмного забезпечення, включаючи фішинг, викрадення, осколки, чорний список, спам SEO та інші загрози. Якщо ваш веб-сайт в режимі офлайн або має ознаки зараження зловмисним програмним забезпеченням, хлопці запевняють, що вони за короткий час повернуть ваш бізнес онлайн.

Якщо ваш сайт зламали, фахівці Astra проведуть необхідні кроки для його очищення та безпеки. Після цього ви можете вибрати додавання брандмауера веб-сайту Astra для захисту вашого веб-сайту від майбутніх хак.

Виправлено

Виправлено пропонує допомогу експертів у виправленні зламаних веб-сайтів. Ці експерти знайдуть усі сліди зловмисних програм чи фішингових загроз на всьому веб-сайті, видалять їх, а потім усувають причину. Якщо ви наймете їх для очищення вашого веб-сайту, вони почнуть працювати негайно та встановлять ваш сайт протягом двох годин.

Фіксована плата за 65 доларів за очищення зламу на будь-якому сайті. Якщо ви дійсно дбаєте про безпеку вашого сайту, вони можуть запропонувати постійне обслуговування та захист за щомісячну плату в розмірі 49 доларів.

Виправлення сайту за одну годину

Як випливає з назви, це сервіс пропонує видалити з вашого веб-сайту зловмисне програмне забезпечення за годину. За допомогою чату, доступного 24/7, ви можете попросити негайного сканування, яке швидко перевірить, чи заражений ваш сайт шкідливим програмним забезпеченням. Якщо вони виявлять інфекції, їх можна одноразово видалити.

Після того, як веб-сайт звільниться від зловмисного програмного забезпечення та вірусів, група професіоналів переконається, що його видалено з усіх чорних списків, і Google знову прийме його за свою рекламну службу.

Одночасне виправлення сайту може захистити ваш сайт власним захистом веб-сайтів SharkGate, щоб захистити його від подальших спроб злому.

Ремонт зламів

Джим Уокер HackRepair хлопець, має великий досвід виправлення зламаних веб-сайтів та відновлення його репутації в пошуку Google. Якщо ваш сайт зламали, Джим пропонує видалити його від шкідливих програм, захистити його та запустити за лічені години. Ви можете зателефонувати на номер 619-479-6637 і попросити послугу, що реагує на HackRepair та персоналізується.

Перш ніж зателефонувати, ви можете перевірити деякі відгуки клієнтів HackRepair, щоб дізнатися більше про надану ними послугу.

Окрім загального очищення веб-сайтів, HackRepair також може безкоштовно пропонувати відповідні послуги, такі як оновлення WordPress та плагінів, ремонт до 3 спільних WordPress сайтів, встановлення системи резервного копіювання та безпеки тощо..

Блокування сайту

Ваш сайт був зламаний, перерахований у чорний список чи заражений?

Не хвилюйся. Блокування сайту хлопці швидко виправлять будь-яку з цих проблем. Блокування сайту пропонує багато особистих, ділових та корпоративних планів із різними комісіями та варіантами. Найдоступніший план – SecureBlog, покликаний захищати особисті блоги. За $ 99,99 на рік цей план пропонує щоденне автоматизоване виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення, щомісячне сканування мережі, одноразове сканування вразливості XSS та SQL, щотижневі звіти про безпеку та щоденний аналіз ризику сайту.

Бізнес-плани починаються від 149,99 доларів на рік, пропонують прискорення сайту та щоденний аналіз оцінки ризиків на сайті.

Блокування сайту також пропонує інші продукти та послуги, такі як захист DDoS, брандмауер веб-додатків, віртуальна приватна мережа та виправлення вразливих версій.

Кого ти назвеш?

Можливо, вам не знадобляться привідники для очищення вашого веб-сайту від зараження зловмисним програмним забезпеченням, але коли ви зрозумієте, що ваш сайт знищений, перерахований у чорний список чи викрадений через хакерську атаку, відчуття відчаю можна порівняти зі зустріччю з справжнім привидом.

На щастя, є багато варіантів, з яких можна вибрати, щоб отримати необхідну допомогу, щоб ваш сайт був очищений та повернувся до бізнесу за найкоротший час. Просто не панікуйте, виберіть той, який найкраще відповідає вашому бюджету та вашим потребам, і продовжуйте його виконувати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map