Zbuduj łatwo WordPress WebSite w mgnieniu oka

Moje treści są obsługiwane przez czytelników przez wspaniałych ludzi takich jak Ty. Co oznacza, że ​​mogę zarobić prowizję. Dowiedz się więcej tutaj!


Zbuduj witrynę WordPress
Zdobądź tę stronę internetową!!!!!

Jak zauważyło wielu programistów i projektantów stron internetowych, WordPress może być najlepszym dostępnym obecnie systemem zarządzania treścią. Istnieje wiele różnych interfejsów CMS, ale w rzeczywistości większość dzisiejszych stron zaczęła działać z powodu WordPressa ze względu na łatwość w obsłudze korzystaj z interfejsu, niezawodności i bezpieczeństwa. Ponad 100 milionów stron korzysta obecnie z WordPress, a liczba ta stale rośnie. Istnieje tak wiele różnych sposobów tworzenia witryny przy użyciu tej platformy, że rozpoczęcie pracy może wydawać się przytłaczające. Jednym z głównych elementów tworzenia wysokiej jakości witryny WordPress jest host, którego używasz. BlueHost jest wyjątkowym hostem WordPress, ponieważ jest szybki i łatwy w instalacji. Teraz możesz opanować sztukę WordPressa i zaprojektować bezbłędną stronę z BlueHost, która jest stosunkowo tania.

Dlaczego warto wybrać BlueHost dla WordPress

WordPress.org poleca BlueHost jako hosta od 2005 roku. Jest to dedykowany host WordPress i pomoże ci stworzyć dynamiczną stronę z niesamowitymi narzędziami. Ponadto BlueHost oferuje instalację WordPress za pomocą jednego kliknięcia.

Otrzymasz nieograniczoną przestrzeń i przepustowość, nieograniczoną liczbę kont e-mail, bezpłatną nazwę domeny, a nawet 100 USD na reklamę Google. Wszystko to jest dostępne za 4,95 USD miesięcznie dzięki najnowszej ofercie specjalnej BlueHost.

Jeśli Ci się nie podoba, zawsze możesz otrzymać zwrot pieniędzy dzięki „Gwarantowanemu zwrotowi pieniędzy w dowolnym czasie” zapewnionemu przez BlueHost.

Ponadto BlueHost ma obsługę klienta w USA. Oznacza to, że gdy zadzwonisz, problem zostanie zdiagnozowany i rozwiązany przez anglojęzyczny personel pomocy technicznej Stanów Zjednoczonych z siedzibą w biurach BlueHost w stanie Utah.

Mają także własne centrum danych, serwery, sieć światłowodową i niestandardowe łaty do jądra systemu Linux. Mają także wystarczającą liczbę generatorów, aby zasilić miasto, co oznacza, że ​​twoje połączenie i czas działania zawsze będą stabilne.

Zacznij projektować za pomocą motywów WordPress

Po rejestracji zainstalujesz WordPress na swoim koncie BlueHost. Przejdź do „Logowanie do Panelu sterowania” na stronie głównej i wpisz swoją domenę i hasło, a następnie kliknij „Zaloguj się”, aby uzyskać dostęp do konta. Po wejściu do panelu sterowania przewiń w dół, aż zobaczysz niebieską ikonę narzędzia „Proste skrypty” i kliknij ją, aby otworzyć.

Po załadowaniu strony przewiń w dół do platform blogów i kliknij „WordPress”. BlueHost skonfiguruje dla Ciebie WordPress na podstawie twoich wyborów na następnej stronie. Strona zawiera pomocne wskazówki i porady, które informują o tym, co oznaczają wybrane opcje. Na przykład możesz wybrać zaawansowane opcje, takie jak konfiguracje bazy danych, aby dalej dostosowywać.

Po zakończeniu wybierania kliknij „Zakończ”, aby zakończyć instalację WordPress. Instalacja zajmuje tylko kilka sekund. BlueHost poda adres URL witryny, adres URL logowania i hasło umożliwiające dostęp do witryny WordPress.

Tworzenie dynamicznej witryny WordPress za pomocą BlueHost

Po zalogowaniu się do WordPressa możesz dostosować swoją stronę tak, aby wyglądała dokładnie tak, jak tego chcesz. Niezależnie od tego, czy próbujesz założyć innowacyjną witrynę biznesową, czy chcesz stworzyć własny blog rzemieślniczy, wszystko zaczyna się od motywu.

Motywy WordPress są podstawą do zaprojektowania Twojej witryny. Istnieje wiele rodzajów darmowych i premium motywów, a także możesz mieć jeden niestandardowy zaprojektowany dla swojej witryny. Przekonasz się, że większość motywów jest dostosowana do branży. Na przykład w fotograficznych motywach WordPress chodzi o obrazy, podczas gdy w motywach biznesowych może być więcej miejsca na opisy tekstowe i listy produktów.

Niektóre z rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze motywu, obejmują:

 * Nowoczesne aspekty projektowania * Poprawny HTML i CSS * Kod bezpieczeństwa * Wysoka widoczność i czytelność * Kompatybilny z najnowszą wersją WordPress * Kompatybilność z popularnymi wtyczkami * Dokumentacja pomocnicza i instrukcja wideo

Gdy znajdziesz motyw, który naprawdę kochasz, ważne jest, aby zastanowić się, w jaki sposób wpłynie on na Twoje treści i odwiedzających. Oto kilka rzeczy do rozważenia:

    * Czy spełnia Twoje wymagania, aby skonfigurować wymarzoną stronę internetową??
    * Jak łatwo jest dostosować?
    * Jak szybko to przerosniesz?
    * Czy schematy kolorów pasują do mojej marki??

Niektóre miejsca, w których można kupić lub znaleźć darmowe niesamowite motywy WordPress, to ThemeForest, StudioPress i WooThemes.

Uzyskaj odpowiednie wtyczki i widżety
Istnieje kilka rzeczy, które należy ręcznie skonfigurować dla witryny WordPress, aby działała wydajniej i eliminowała problemy z bezpieczeństwem. Oto niektóre z podstaw, które musisz zainstalować, gdy zalogujesz się na swojej nowej stronie WordPress.

1. Akismet: Jest to konieczne, aby pozbyć się komentarzy spamowych. Jest dostarczany z WordPress, ale musisz go aktywować i wygenerować klucz API, aby działał poprawnie. Jeśli nie chcesz zezwalać na komentarze do swoich artykułów, nie musisz tego używać.

2. Wyłącz komentarze: Przejdź do „Ustawień”, następnie „Dyskusji” i odznacz „Zezwalaj innym na publikowanie komentarzy na temat nowych artykułów”. Możesz także zezwolić na komentarze do poszczególnych postów na wypadek, gdybyś chciał zezwolić na komentarze w przyszłości.

3.Grawatar: ten obraz jest powiązany z Twoim adresem e-mail. Kiedy komentujesz użytkowników, będziesz chciał mieć obraz, który mówi więcej o tym, kim jesteś i jaka jest Twoja witryna.

Utrzymaj bezpieczeństwo WordPress

Po przygotowaniu motywu i zainstalowaniu niektórych niezbędnych wtyczek nadszedł czas, aby upewnić się, że WordPress jest aktualny. Powinieneś także wprowadzić następujące zmiany, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej witryny.

Nie używaj wp_

Nie należy używać wp_ jako prefiksu tabeli bazy danych, ponieważ hakerzy szukają tego specjalnie podczas próby wykorzystania witryny. Powinieneś zmienić to na unikalne, aby chronić swoją bazę danych.

Nie podawaj swojej wersji WordPress

Powinieneś usunąć wersję WordPress z nagłówka strony, który jest tam domyślnie. To ponownie informuje hakerów, jakiej wersji używasz, co ułatwia korzystanie z witryny, szczególnie jeśli WordPress jest nieaktualny.

Zmień nazwę użytkownika administratora

Potrzebujesz własnych danych logowania. Nazwa „admin” jest domyślna podczas konfigurowania WordPressa, ale powinieneś zmienić ją na coś bezpieczniejszego i unikatowego, aby zapobiec próbom włamania.

Konfigurowanie stron i nie tylko

Aby zacząć korzystać z witryny, potrzebujesz kilku niezbędnych stron, w tym strony głównej, strony, strony kontaktowej oraz produktów lub usług. Strony te zapewnią odwiedzającym wszystko, co powinni wiedzieć o swojej firmie lub blogu. Powinieneś spojrzeć na swoje ulubione blogi lub witryny firmowe, aby zobaczyć, jak ich strony są skonfigurowane, i dowiedzieć się, co możesz zrobić dla siebie.

Ważne jest również, aby Twoja witryna była zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Możesz wygenerować mapę witryny XML, zastosować kontrolę nad meta-danymi na poziomie witryny i po poziomie oraz ustawić określone strony na noindex lub nofollow, jeśli nie chcesz, aby były dostępne do wyszukiwania.

Jedną z najlepszych wtyczek, które można zainstalować dla SEO, jest WordPress SEO firmy Yoast. Pomoże Ci to stworzyć właściwe SEO dla każdej strony i postu.

Konfiguracja WordPressa jest bardzo łatwa BlueHost, który jest niesamowitym hostem dla każdej strony. Będziesz miał szybki czas działania i możesz automatycznie aktualizować swoją witrynę WordPress za pomocą najnowszych aktualizacji zabezpieczeń i poprawek oprogramowania. Istnieje wiele różnych samouczków dotyczących konfigurowania witryn WordPress dla każdego rodzaju branży. Najważniejsze jest wybranie motywu o wysokiej czytelności, bezpieczeństwie i funkcjach nawigacyjnych, który ułatwi użytkownikom korzystanie z witryny jako zasobu.

Jesteś gotowy, aby uruchomić swoją stronę internetową? Kliknij i idź.

Źródło zdjęcia: Celestine Chua

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map