Przewodnik po hostingu aplikacji (aplikacji)

Przewodnik po hostingu aplikacji (aplikacji)


Jednym z najbardziej wszechstronnych i elastycznych sposobów na uruchomienie aplikacji internetowej jest użycie instalatora aplikacji internetowej jednym kliknięciem. Softaculous to potężny instalator uruchamiany jednym kliknięciem 250 darmowych aplikacji oprogramowanie do wyboru. Softaculous robi wszystko, co konieczne, aby uruchomić i uruchomić aplikację, wykonać wszystkie techniczne zadania za kulisami, takie jak konfigurowanie plików, tworzenie baz danych i przygotowywanie aplikacji do użycia.

Softaculous oferuje wiele różnych aplikacji internetowych, które można zainstalować na swojej stronie, w tym platformy blogowe (np. WordPress) i systemy zarządzania treścią (np. Joomla), fronty frontu (np. Bootstrap), e-commerce i wózki sklepowe (np. Magento), wiki (np. MediaWiki), fora (np. phpBB) i więcej. Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych aplikacji, które można tworzyć za pomocą Softaculous, na pełną listę Przejdź tutaj.

Większość Wszystkie dzisiejsze hosty internetowe, takie jak GreenGeeks pochodzi z zainstalowanym Softaculous. Przejdź do trybu online i zarejestruj się już dziś w hostingu internetowym, aby uruchomić aplikację.

Iść do: WordPress Magento Joomla Drupal PrestaShop Laravel OpenCart Typo3 MediaWiki phpBB

Logo WordPress

Hosting WordPress

WordPress jest jednym z bardziej znanych rozwiązań hostingu aplikacji. W rzeczywistości prawie 20% wszystkich witryn i blogów w Internecie jest obsługiwanych przez WordPress. Pozwala ci stworzyć własną stronę internetową i nadać jej czysty, przejrzysty i profesjonalny wygląd. WordPress jest łatwy w nawigacji dla początkujących.

Liczba darmowych wtyczek i motywów, których można użyć, jest nie do pokonania i jest obsługiwana przez ogólnoświatową społeczność użytkowników. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć własnego bloga, czy nową stronę internetową, WordPress jest jedną z najlepszych platform do uruchomienia projektu.

Logo Magento

Magento Hosting

Magento może być prawdziwym atutem dla osób w każdej firmie związanej z handlem detalicznym online. Aplikację można łatwo dostosować do sposobu prowadzenia firmy i zapewnia ona stabilność potrzebną w codziennych operacjach. Ponad 200 000 sprzedawców internetowych korzysta obecnie z Magento. Jest to mocny dowód na łatwość obsługi i skalowalność aplikacji.

Jeśli jesteś nowym przedsiębiorcą, powinieneś zacząć swoją podróż od sprawdzonej i zaufanej platformy. Jeśli jesteś bardziej doświadczony, powinieneś poważnie rozważyć zalety korzystania z hostingu Magento.

Logo Joomla

Joomla Hosting

Joomla to system zarządzania treścią typu open source (CMS). Pozwala na użycie dowolnej liczby darmowych wtyczek i motywów. Joomla obsługuje prawie 2,7 procent stron internetowych, więc jest dość popularna.

Jeśli chcesz, aby Twoja strona była dostępna ze smartfonów, Joomla jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ jest gotowa na urządzenia mobilne. Ta aplikacja jest dostępna, dynamiczna i łatwa w użyciu.

Logo Drupal

Drupal Hosting

Znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla Twoich potrzeb internetowych oznacza pracę z aplikacją, która spełnia operacje, które chcesz podjąć. Drupal hosting to wspierany przez społeczność CMS, który ma ponad milion użytkowników i programistów.

Profesjonaliści biznesowi, prowadzący zarówno lokalne, jak i globalne korporacje, korzystają z hostingu Drupal do różnych celów. Aplikacja ma dedykowany zespół ekspertów ds. Bezpieczeństwa i zawiera wiele motywów, modułów i rozszerzeń.

Logo PrestaShop

Hosting PrestaShop

Budowa sklepu internetowego wymaga czasu, energii i poświęcenia. Wymaga również odpowiednich narzędzi online. PrestaShop hosting daje Ci możliwość zapewnienia swoim klientom wydajnej i niezawodnej obsługi.

Ma zaawansowane opcje buforowania i unikalną izolację konta dla bezpieczeństwa. Obsługa serwisowa PrestaShop obejmuje ciągłe monitorowanie w czasie rzeczywistym.

Logo Laravel

Laravel Hosting

Laravel jest aplikacją PHP typu open source. Jest darmowy i jest przeznaczony do tworzenia aplikacji internetowych z widokiem modelu. Jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji internetowych wśród rzemieślników internetowych.

Jeśli bierzesz udział w projekcie indywidualnym lub grupowym, który dotyczy projektowania i tworzenia stron internetowych, Laravel może być odpowiednią aplikacją w chmurze, z której możesz korzystać.

Logo OpenCart

Hosting OpenCart

Świat handlu elektronicznego staje się coraz bardziej konkurencyjny. Konsumenci szukają nie tylko najlepszych ofert w zakresie produktów, ale stają się coraz bardziej wymagający w zakresie usług, których oczekują. OpenCart hosting to koszyk PHP typu open source, który jest przystosowany do szeregu dostosowań.

Korzystanie z tej aplikacji zapewni również dostęp do rozległej społeczności online, która chętnie pomoże Ci rozwiązać problemy. Hosting OpenCart zawiera strukturę, która promuje użycie i rozwój różnych wtyczek, rozszerzeń i szablonów.

Logo Typo3

Typo3 Hosting

Typo3 Hosting to serwer w chmurze, którego można używać do zasilania niemal każdego rodzaju operacji internetowych. Niezależnie od tego, czy nasze zainteresowanie obejmuje globalny handel, czy bardziej lokalną działalność, hosting Typo3 ma wiele do zaoferowania.

Centrum wsparcia działu pomocy technicznej jest solidne, a czas oczekiwania na odpowiedź nie przekracza 15 minut. Będziesz także chroniony przed awariami dzięki bezpłatnej codziennej kopii zapasowej.

Logo MediaWiki

Hosting MediaWiki

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, która będzie źródłem informacji, wiedzy i świadomej analizy, to MediaWiki może być dobra aplikacja do użycia. Korzysta z tego samego oprogramowania, które napędza dominującą i zawsze popularną Wikipedię.

MediaWiki pozwala ci na ciągłe korygowanie i rozszerzanie treści, które na nim umieszczasz. Oprogramowanie jest łatwe do zainstalowania i uaktualnienia i jest już wyborem tysięcy, którzy prowadzą poszczególne strony Wiki.

logo phpBB

Hosting phpBB

Jest to jedno z najlepszych rozwiązań na tablicy ogłoszeń typu open source. Jeśli Twoim celem jest zbudowanie społeczności online lub koordynacja konkretnego projektu, phpBB hosting może zapewnić doskonały start. Ta aplikacja jest najczęściej używana w swoim rodzaju.

Ma bardzo szczegółowy panel administracyjny, który zapewnia łatwość dostosowywania i kontrolowania tablicy. Łatwo będzie też zwiększyć skalę, gdy coraz więcej członków dołącza do Twojej społeczności.

Przejdź do trybu online i załóż aplikację internetową, zarejestruj się u usługodawcy hostingowego i uruchom aplikację.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map